Winnaars Kangoeroewedstrijd

June 29, 2020

Elk jaar doet onze school mee met de Kangoeroewedstrijd, noem het gerust de wiskunde olympiade voor de eerste graad. Helaas gooide dit jaar ook voor deze wedstrijd Corona roet in het eten. Gelukkig konden gemotiveerde leerlingen op vrijwillige basis toch online deelnemen aan de wedstrijd.

Er namen 95 077 leerlingen uit 1167 verschillende scholen in Vlaanderen deel aan deze wiskundewedstrijd. In onze school behaalden 6 leerlingen een topscore. Een wiskundige pluim voor: Lieselot Verhoeven (2MB), Wannes Olbrechts (2LB), Linde De Clercq (2MC), Eveline Van Branteghem (1LA), Julie Moreels (1LB) en Fien Missiaen (2LB). 

Maar uiteraard geldt bij deze wedstrijd ook de olympische gedachte: “Deelnemen is belangrijker dan winnen!”  Een dikke proficiat ook aan alle leerlingen die de uitdaging aangingen om hun doorzettingsvermogen, initiatief en kritisch denken te tonen.

 

Wiskundeleerkrachten 1ste graad

 

 

 

Delen op Facebook
Delen op Twitter
Pinnen op Pinterest
Delen op Google+
Please reload

Meest bekeken post

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recente posts

June 29, 2020

Please reload

Archief
Please reload

© 2009 - 2019 by Stijn De Moor // 2019-2020 by Kristin Droessaert - DvM Humaniora - Onderwijsstraat 2 - 9300 Aalst